Toni & Guy pasta na vlasy – dobrá volba!?

Na své vlasy nedám dopustit, rád si je upravuju, zkouším různé gely, pasty, vosky a všechno možné, co mi pomůže vytvarovat můj účes. Dneska bych vám rád představil pastu na vlasy od Toni & Guy.

Procházel jsem gely v drogerii a zaujala mě tam právě tato pasta, možná i proto, že má docela hezkou krabičku. Však posuďte sami.

Toni & Guy Tvarující pasta na vlasy

Pasta od Toni & Guy nepatří zrovna k těm levnějším, stála mě asi 280Kč. Věřil jsem však v kvalitu populární značky a doufal, že to nebudou vyhozené peníze.

Hned sem jí doma zkusil. Voněla docela hezky, tak jsem si umyl vlasy a nanesl ji do nich.

IMG_20160312_125626kopie

Účes s ní udělat celkem šel, docela i držel, ale moje vlasy byly hodně mastné. No zrovna 2x mě to nenadchlo. Nesnáším ten pocit, když mám mastné vlasy. Dal jsem jí teda ještě jednu šanci a zkusil nanést na vlhké vlasy. Bylo to už o něco lepší a vlasy nebyly tolik mastné, avšak pořád jsem cítil, že to není ono.

IMG_20160312_125746kopie

Celkově bych pastu od Toni & Guy nehodnotil moc pozitivně, vzhledem k tomu kolik stála. Účes sice docela drží, ale na můj vkus je příliš mastný. Čekal jsem od toho víc. Možná pro ty, kteří mají delší vlasy nebo jim tolik nevadí pocit mastných vlasů, může být fajn. Pro mě ale rozhodně není.

 

Categories: Hair styling