Rozhodnutí a oběd

Ahoj, po delší době jsme se s Luďou sešli a měli jsme v plánu jít si zacvičit a poté řešit nějaké své záležitosti. Jak jste si mohli všimnout, dlouho zde nebyly žádné příspěvky a tak není divu, že se tyhle záležitosti týkaly také našeho blogu.

Samozřejmě, po posilce je vždycky hlad 🙂 a tak jsme si pro „schůzku“ vybrali hezkou místní restauraci U potrefené husy. Když jsme si objednali, tak přišel čas rozhodnout. Otázka zněla jednoduše, zrušit blog, nebo v něm nadále a již aktivně pokračovat. Nejvíce nás trápilo, že jsme pro vás doteď neměli moc co fotit. Jednak je to otázka finanční a stejně tak i časová. Nakonec, jsme se ale rozhodli, že pokračovat budeme.

Příspěvky budou vycházet asi 3x za týden a najdete v nich jak různé rady, tak i fotky outfitů jako doteď. Navíc budeme přidávat různé příspěvky z našich nudných 😀 životů, ale čeho přesně se budou týkat jsme se zatím neshodli, koneckonců to uvidíte v průběhu.

Když už jsem mluvil o obědě, tak shodou okolností jsme měli foťák a když jídlo vypadalo celkem hezky a taky dobře chutnalo :), rozhodli jsme se vám zde poslat malou ochutnávku.

IMG_2029 IMG_2030

S pozdravem Hanz a Luďa :).

Categories: Nezařazené