Poslední prázdninový výlet

 

Školní rok se nám opět blížil, a proto jsme si řekli, že posledních pár dní prázdnin nestrávíme doma, ale vyrazíme do Prahy. Bylo to rozhodnutí skoro ze dne na den, ale i tak to stálo za to.

Dva dny před odjezdem jsme vybrali a zarezervovali dvoulůžkový pokoj na hostelu Kolbenka. Příjemný, čistý pokoj za příznivou cenu. Největší výhodou však byla krátka cesta k zastávce metra.

Rozhodli jsme se, že odjedeme hned v neděli ráno, abysme pak měli celý den na nějaký příjemý výlet. Cestou jsme vybrali ZOO, která rozhodně není na hodinu či dvě. V ZOO jsme byli oba po dlouhé době, a proto jsme si procházku moc užili. Viděli jsme spoustu nových zvířat, které člověk jen tak někde nespatří. Odpoledne jsme pak jeli na hostel, kde jsme se ubytovali. Po krátém odpočinku jsme opět vyrazili do pražských ulic. Začli jsme známým Václavským a Staroměstským náměstím a dostali se až na Karlův most.

Další den jsme věnovali nákupům. Proběhli jsme OC Letňany, Černý most a v krátkosti i nějaká dalsí centra. S prázdnou jsem neodjel, ale čekal jsem, že si koupím víc věcí. Snad příště! 😃. Večer jsme završili skvělou, zdravou večeří v příjemné restauraci.

Poslední den jsme se už jen poflakovali. Po dvou nachozených dnech už jsme neměli moc sil, tak jsme prošli jen pár dalších restaurací a barů. Tím jsme objevili další nová místa, kam se určitě rádi vrátíme.
Ve středu ráno jsme se sbalili a pápá Praho. Počasí krásně vyšlo a výlet jsme si moc užili. 😊

zoo praha

zoo praha 2

jidlo Vagon kafestarbucks vaclavske namesti

sezeni na vaclavaku

Categories: Life Style