Co nesmí chybět ve vašem šatníku!

V dnešním článku bych rád shrnul několik aktuálních trendů zejména v pánské módě a vypíchnul nějaké kousky, které by ve vašem šatníku rozhodně chybět neměly.

Sám vím, že mám ve svém šatníku velké nedostatky a plno základních kousků mi tam také chybí. Mám snad asi polovinu věcí, které vůbec nenosím. Tento příspěvek bude vlastně i taková rada pro mě, abych mohl tyto nezbytné kousky do šatníku doplnit.

Basic kousky

Jak v pánském, tak i dámském šatníku by rozhodně neměly chybět basic věci jako jsou jednobarevná trička různých střihů, s dlouhým i krátkým rukávem. Skvěle a jednoduše je lze totiž kombinovat prakticky s čímkoliv.

Džíny

V poslední době jsou velmi trendy roztrhané džíny. Samozřejmě je lze sehnat kdekoliv v obchodech, ale říká se, že nejlepší roztrhané džíny jsou ty, které si roztrháte samy.

U kluků je trend nosit džíny spíše úzkého střihu. Skinny a slim fit džíny jsou tedy často vyhledávaným zbožím. Samozřejmě najde se dost lidí, kteří tyto střihy u mužů odsuzují. Já na tom však nevidím vůbec nic špatného a sám tyto střihy upřednostňuju.

holkkluk (2)

U žen jsou oblíbené tzv. boyfriendy, vyznačují se nízkým sedem, volnějším, často rovným střihem a také bývají obvykle potrhané. Do módy se také vracejí retro kousky, jako jsou džíny do zvonu a mrkváče, mě tyto střihy zrovna nelichotí. Chápu, že každý má jiný vkus, ale já mám rád spíše uplejší džíny.boyfriend

Skvělý kousek, který by neměl chybět rozhodně žádné slečně v šatníku jsou bílé džíny (nejlépe skinny či slim fit střihu) a myslím, že i u mužů rozhodně stojí za úvahu.

white jeans menjeans

Bundy

Velice moderní a trendy jsou nyní kožené bundy. Kožená bunda by určitě neměla nikomu v šatníku chybět. Lze ji kombinovat jak k casual, tak i formálnějším outfitům. Když už jsme u bund, myslím že parku snad ani nemusím zmiňovat, určitě ji má většina z vás doma.

muzkozena bunda zeny

 

Je mnoho trendů, které jsem v článku nezmínil, klidně je napište do komentářů. 🙂

 

Categories: Outfits