AIR FESTIVAL 2016!

Prožil jsem skvělý víkend, na který budu ještě dlouho a rád vzpomínat. 12. – 13. srpna jsme totiž byli na Air festivalu. Air festival je zaměřený na EDM (Electronic dance music). Jelikož EDM je můj oblíbený druh hudby, nebylo co řešit. Koupili jsme lístky, které stály pouhých 1090Kč, což je opravdu úsměvná cena na to, že zde vystoupili přední světoví DJs jako Martin Garrix, Don Diablo nebo Quintino a mnozí další.

V pátek dopoledne jsme vyrazili s Anetkou směr Hradec Králové, kde se festival konal. Když jsme dorazili na místo asi kolem 5 hodiny, ubytovali jsme se v kempu. Musím říct, že mě překvapil Festivapark. Main stage byla dostatečně velká a další 3 stage ve vojenských hangárech na mě udělaly taky dobrý dojem. V areálu byl i malý bazén, kde jsem se mimochodem byl v sobotním horku schladit :D.

Za pátečním večerem udělal krásnou tečku na main stage Quintino, který hrál úžasně.V sobotu se main stage naplnila ještě více, jelikož večer vystupoval Don Diablo a po něm hvězda večera, na kterou se všichni nejvíce těšili, Martin Garrix. V pátek i v sobotu jsme stáli v předních řadách a zážitek to byl neskutečný.

IMG_20160813_234908

Garrix v akci

Byl to můj první větší festival a bylo to opravdu něco! Lepší obsazení bychom na českém EDM festivalu hledali jen těžko, organizace na jedničku, lidi báječní a atmosféra neskutečná. Počasí nám vyšlo taky dobře. Užil jsem si každou minutu a určitě rád pojedu na další ročník.

A jelikož jsme na módním blogu, tak musím dodat, že tolik hezky oblečených lidí, co měli super styl jsem najednou ještě neviděl 😀 Takže příští rok na Airu se vidíme, nazdar! 😛 😀

Zde je pár dalších našich fotek 🙂 Případně mrkněte na FB nebo Insta Air festivalu.

 IMG_20160813_142557_AO_HDRairIMG_20160812_205443

Categories: Life Style